ANTALYA BÜYÜKŞEHİR PERSONELİ KAZA YAPTI

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kaş İlçesi’nde görevlendirdiği personeli taşıyan minibüs Kumluca İlçesi’nde kaza yaptı. Kazayı ufak sıyrıklarla atlatan personel, önlem amaçlı hastaneye götürüldü

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kaş İlçesi’nde görevlendirdiği personeli taşıyan minibüs Kumluca İlçesi’nde kaza yaptı. Kazayı ufak sıyrıklarla atlatan personel, önlem amaçlı hastaneye götürüldü.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kaş İlçesi’nin Ova Mahallesi’nde görevlendirdiği 2 personeli bu sabah saat 05.30’da görev yerine gitmek üzere yola çıktı. İlker K. yönetimindeki 07 C 1756 plakalı servis aracı, 07.00 sıralarında Kumluca İlçesi Şahin Tepesi mevkiinde başka bir aracın sıkıştırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybetti. Servis şoförü, karşıdan gelen başka bir araçla çarpışmamak için direksiyonu kırınca araç şarampole devrildi.

EMNİYET KEMERLERİ KURTARDI
Şoför ve 2 personel minibüsün bagaj kapısının açılmasıyla dışarı çıktı. Emniyet kemerleri takılı olmaları sayesinde kazayı hafif sıyrıklarla atlatan 2 personel ve şoför önlem amacıyla hastaneye götürüldü.

Personelin, işe gitmek için her gün 230 kilometre gidiş, 230 kilometre dönüş olmak üzere toplam 460 kilometre yol kat ettiği öğrenildi.

1

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.