ARMUTALAN BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME YENİLEDİK

Sendikamız, Muğla ili Armutalan Belediyesi ile toplu sözleşme yeniledi. Belediyede çalışmakta olan TÜM BEL SEN üyesi kadrolu ve sözleşmeli kamu emekçilerini kapsayan toplu iş sözleşmesinin imza törenine Sendikamız adına Genel Başkanımız Vicdan BAYKARA ve Muğla Şube yöneticileri katılırken Belediye adına ise Belediye başkanı Muhammet ÜNLÜ katıldı
1 Ocak 2013 ile 30 Mart 2014 yürürlülük tarihli toplu sözleşmenin imza töreninde bir konuşma yapan Genel Başkanımız Vicdan BAYKARA “Bu sözleşmenin başta Armutalan Belediyesinde çalışmakta olan arkadaşlarımız olmak üzere hepimize hayırlı olmasını diler, belediye başkanımıza gösterdiği nezaket ve bu sözleşme için çok teşekkür ederiz” dedi.
Baykara’nın ardından söz alan Armutalan Belediye Başkanı Muhammet ÜNLÜ ise “Belediye olarak arkadaşlarımız çok yoğun bir şekilde çalışıp kamu hizmeti veriyorlar. Ben bu gayretlerinden dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. Bu sözleşme ile memurlarımıza ve sözleşmelilerimize katkıda bulunmak bizim için sevindirici. Belediyemizin imkanları dahilinde en iyi ücreti vermeye çalıştık” sözleriyle sendikal harekete destek verdi.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.