BALIKESİR ZEYTİNLİ BELEDİYESİ’NDE TOPLU SÖZLEŞME YENİLEDİK

Zeytinli Belediyesi ile Sendikamız arasında yapılan imzalanan toplu sözleşme ile Zeytinli Belediyesi’nde görev yapan Tüm Bel-Sen üyesi kamu çalışanları aylık 350 TL ek zam almaya hak kazandı. 10 Aralık 2012 tarihinde başlamak üzere 09 Aralık 2013 tarihinde kadar geçerli olacak toplu sözleşmeden sözleşmeli kamu emekçilerinin de yararlanacağı hüküm altına alındı
Zeytinli Belediyesinde düzenlenen imza törenine Sendikamız adına Balıkesir Şube Başkanı İsmail AVCU, Şube Hukuk ve Sözleşme Sekreteri Fatih TAN ile Zeytinli Belediye Başkanı Hasan ARSLAN katıldı.
Törende konuşma yapan Şube Başkanımız İsmail AVCU “Zeytinli Belediyesinde Toplu Sözleşmeye imza attık. Başkanımız emekçilerimizin emeğinin hakkını verdi Toplu Sözleşmemiz çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi.
Zeytinli Belediye Başkanı Hasan ARSLAN ise, ‘Belediyenin mali imkânları içerisinde koşullarımızı zorlayarak en İyisini emekçilerimize yansıtmaya çalıştık. Sosyal hakların yanı sıra, bayram İkramiyeleri yemek, evlenme, doğum, ölüm, öğrenim, yakacak, yıllık izin yardımları gibi kalemlerde haklarını alacaklar Bundan sonra hep birlikte koşullarımız iyileştikçe daha iyi çalışacağız daha iyi çalıştıkça koşulları da iyileştireceğiz” dedi.
ç3

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.