MARMARİS BELEDİYESİ İLE TOPLU SÖZLESME İMZALADIK

Sendikamız, Muğla ili Marmaris Belediyesi ile toplu iş Sözleşmesi imzaladı. Sözleşmenin imza törenine Sendikamız adına Sendikamız Genel Başkanı Vicdan BAYKARA, Muğla Şube Başkanı Salih TUFAN ve Şube yöneticileri katılırken Marmaris Belediyesi adına ise Belediye Başkanı Ali ACAR katıldı
Sözleşme imza töreninde konuşma yapan Genel Başkanımız Vicdan BAYKARA “Bu toplu sözleşme sadece memur arkadaşlarımızın alacağı meblağ bakımından olduğu kadar bu toplu sözleşme çok uzun yıllar verilen emekle gerçekleşti. Bugün diğer sendikalar da toplu sözleşme imzalayabiliyorsa bunun altında Tüm Bel Sen’in imzası vardır. Ben bu arada Marmaris Belediye Başkanımıza bize karşı gösterdiği nezaket için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.
Baykara ardından söz alan Marmaris Belediye Başkanı Ali ACAR ise “yaptığımız iş kamu işi. Marmaris Belediyesi olarak tüm memur arkadaşlarımızla iyi bir koordinasyonumuz var. Tüm arkadaşlarımızın elinden gelen gayreti gösterdiğini söyleyebilirim. Bu toplu sözleşme ile memur arkadaşlarımıza karınca kararınca bir katkıda bulunduysak ne mutlu bize. Verdiğiniz emekler için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
1

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.