SENDİKAMIZ, MUDURNU BELEDİYESİ İLE TOPLU SÖZLEŞME YENİLEDİ

Sendikamız ile Mudurnu Belediye Başkanlığı arasında imzalanan toplu sözleşmeye göre Mudurnu Belediyesi çalışanı kamu emekçileri her ay maaşa ilave 650TL, Ramazan ve Kurban Bayramlarında 750TL iyileştirme alacak.

01.01.2018 ile 31.03.2019 tarihleri arasında geçerli olacak sözleşmeyi Mudurnu Belediyesi adına Başkanı Mehmet İnegöl, Belediye Başkan Yardımcısı Neriman Ergen Sendikamız adına ise Karabük Şube Başkanı Ahmet Avdancı imza altına aldı.

İmza töreninden sonra bir açıklama yapan Sendikamız Karabük Şube Başkanı Ahmet Avdancı, “Emeğin ve emekçin haklarını gözeten bir sözleşmeyi imza altına aldık. Sayın Başkanıma, Başkan Yardımcıma teşekkür ediyorum. Tüm üyelerimize hayırlı olsun diyorum”  dedi.

Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl ise; “Mudurnu Belediyesi olarak kurumumuzda çalışan statüsü ne olursa olsun tüm arkadaşlarımızın sosyal haklarını vermeye gayret gösteriyoruz. Bugün imzaladığımız bu sözleşme ile memur arkadaşlara güzel bir haber verdiğimizi düşünüyorum. Umarım herkes memnun kalır. Şimdiye kadar yaptığımız tüm hizmetleri personelimizle birlikte halkımıza ulaştırabildik. Birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam ettiğimiz takdirde üstesinden gelemeyeceğimiz bir iş olamaz. Tüm arkadaşlara hayırlı olsun” diye konuştu.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.