TRAKYA BÖLGESİ ÖRGÜTLENME GEZİLERİ (25-29 Eylül)

Sendikamız Genel Başkanı Erdal BOZKURT, Genel Mali Sekreter Satı BURUNUCU ve Örgütlenme Sekreteri Mumtaz BAŞAR ve Şube Yönetim Kurulu ile birlikte Kırklareli Belediye başkanı Mehmet Siyam KESİMOĞLU ile görüştü. Görüşme sonrasında İşyeri gezilerine çıkıp zabıta emekçileri ile toplantı gerçekleştirildi.

 

Sendikamız Genel Başkanı Erdal BOZKURT, Genel Mali Sekreter Satı BURUNUCU ve Örgütlenme Sekreteri Mumtaz BAŞAR ve Şube Yönetim Kurulu ile birlikte Süleymanpaşa Belediye başkan yardımcısı Hulusi Özocak ile görüştü. Görüşme sonrasında işyeri gezileri yapıldı.

 

Trakya Örgütlenme Gezisinin ikinci ayağında Edirne iline gidildi. Güne sendikamız Eski Edirne Şube Başkanı Rahmetli Esfet DURAN’ın mezarının ziyareti ile başlandı.

Sendikamız Genel Başkanı Erdal BOZKURT, Genel Mali Sekreter Satı BURUNUCU ve Örgütlenme Sekreteri Mumtaz BAŞAR ve Şube Yönetim Kurulu ile birlikte Edirne Belediye Başkanı Recep GÜRKAN ile görüştü. Görüşme sonrasında işyeri gezileri yapıldı.

 

Sendikamız Genel Başkanı Erdal BOZKURT, Genel Mali Sekreter Satı BURUNUCU ve Örgütlenme Sekreteri Mumtaz BAŞAR ve Şube Yönetim Kurulu ile birlikte Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin HALEBAK ile görüştü. Görüşme sonrasında işyeri gezileri yapıldı.

 

Sendikamız Genel Başkanı Erdal BOZKURT, Genel Mali Sekreter Satı BURUNUCU ve Örgütlenme Sekreteri Mumtaz BAŞAR ve Şube Yönetim Kurulu ile birlikte Ahmetler Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş ile görüştü. Görüşme sonrasında işyeri gezileri yapıldı.

 

Sendikamız Genel Başkanı Erdal BOZKURT, Genel Mali Sekreter Satı BURUNUCU ve Örgütlenme Sekreteri Mumtaz BAŞAR Sendikamız Kırklareli Şube Yönetim Kurulu ile biraraya geldi. Görüşme sonrasında işyeri gezileri yapıldı.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.