TÜM BEL SEN KOCAELİ ŞUBE GENEL KURULUNU YAPTI

11.02.2017 Tarihinde Eğitim-Sen toplantı salonunda sabah saat 10:30’da başlatılan kongremiz 57 delegemizin hazirun listesine imza atarak hazır bulunması ile başlatıldı. Kentimizdeki siyasi parti il,ilçe başkanları, demokratik kitle örgütleri temsilcileri, gençlik örgütleri, diğer sendikalarımızın başkan ve yöneticileri de katılım sağladı. Divan Başkanlığımıza, Kocaeli eski milletvekili Bekir Yurdagül, katip üyeliklere Petrol-İş Sendikası eski sendika başkanlarından Ali Buğdacı, ve BES Kocaeli Şube Başkanı Gülizar Ateş seçildi. Faaliyet Raporunun okunması, denetim, disiplin, mali raporlarının okunması ve aklanmasının ardından, raporlar üzerine delegelerce söz alındı.

Kongremiz konuklarımızın, sendikamıza dayanışma ve mücadelede gösterilen başarıdan dolayı teşekkür konuşmaları ve delegelerimizin yönetim kuruluna özlük, hukuksal ve demokrasi mücadelesinden dolayı söz alarak teşekkür etmeleri, öneriler sunmaları ile devam etti.
Oy kullanımına geçildi ve 57 delegemizin tamamı oyunu kullandı. Yönetim Kurulu üyeliklerine Erdal KARAKUŞ, Güzide SAATÇİ, Fadime GÜNSEL, İsmail Hakkı GÜVEN, Selim EREN, Şafak YAŞARTEKİN, Ayla YÜKSELEN seçildi.