11. Dönem Yürütme Kurulu

Genel Başkan Erdal BOZKURT
1968 Tunceli doğumlu ilk orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Fırat üniversitesi TMYO’dan İnşaat Teknikeri olarak mezun oldu. 1989 yılında Mamak Belediyesinde memuriyetine başladı.
Sendikamız kurucu üyesi ve Ankara il temsilciliğinde İl Sekreteri, Şube sekreterliği görevlerini yürüttü.
1998 yılında Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Sırası ile Basın Yayın Sekreterliği, TİS Hukuk Sekreterliği ve Örgütlenme Sekreterliği görevlerini 2005 yılına kadar sürdürdü.
Evli ve 3 çocuk babasıdır..
 
Genel Sekreter Yılmaz YILDIRIMCI
1970 Ağrı Patnos Doğumludur. Dicle Üniversitesi MYO Harita Kadastro Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi.
Memuriyete 1991 yılında Mamak Belediyesinde başladı. Haritacı olarak çalışmaktadır.
6 Yıl Mamak Belediyesi Temsilciği, 9 Yıl Ankara 2 Nolu Şube Yöneticiliği yaptı.
Evli ve 2 Çocuk babasıdır.
 
Genel Mali Sekreter  Satı BURUNUCU ÇALI

1969 Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Ekonomi / Kalkınma Planlama bölümü mezunu. Mamak Belediyesinde memur olarak çalışıyor. 1993 yılından bu yana İşyeri Temsilciliği, Şube Yöneticiliği ve 2 dönem Şube Başkanlığı yaptı. Evli ve bir çocuk annesidir.

 fotoğraf
Genel Örgütlenme Sekreteri Mumtaz BAŞAR

1964 Artvin/Hopa doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Ankara Büyükşehir Belediyesinde görev yapıyor. İşyeri Temsilciliği Şube yöneticiliği ve Merkez Yönetim kurulu görevlerinde bulundu. Bir çocuk babasıdır.

Genel Eğitim Basın Yayın ve Dış İlişkiler Sekreteri Adem Yavuz KAYA

 

Merkez Kadın Sekreteri Semra KIRATLI
1973  Ankara’da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Felsefe bölümünü, 2014 Yılında da Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünü bitirdi.
1996 yılında Milli Eğitim Bakanlığında öğretmen olarak memuriyet hayatına başladı. 2011 yılından beridir Yerel Yönetimler Hizmet kolunda çalışmaktadır.
Halen Merkez Kadın Sekreterliği görevini yürütmektedir.
 
Genel Hukuk ve Sözleşme Sekreteri Ahmet CÜCE
1966 Ankara doğumlu. İlk Orta ve Lise Eğitimini Ankara’da tamamladı. Kırıkkale Üniversitesi TMYO Makine Teknikerliği Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.1989 yılında Mamak Belediyesinde işçi olarak işe başladı. DİSK-Genel İş Sendikası işyeri temsilciği, Şube ve Üst Kurul Kongre Delegeliği yaptı. 1997 yılında Tekniker olarak memuriyete başladı. İşyeri Temsilciği, Ankara Şube Denetleme Kurulu Başkanlığı, Ankara Şube, Genel Merkez ve KESK delegeliğinde bulundu. Evli ve iki çocuk babasıdır.