HATAY ŞUBEMİZ ÜYE VE YÖNETİCİLERİ DAYANIŞMA GECESİ’NDE BULUŞTU

Sendikamız Hatay Şube yönetimi üyeleriyle birlikte dayanışma gecesi düzenledi. Genel Başkanımız Vicdan BAYKARA ve Genel Mali Sekreterimiz Muammer HANTAL’ın da katıldığı geceye ayrıca İskenderun Belediye Başkanı Dr Yusuf H. CİVELEK, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Ali EDİPOĞLU, CHP İskenderun İlçe Başkanı Süleyman UYAR, belde belediye başkanları ve belediye çalışanları katıldılar
Söz konusu dayanışma gecesinin açılışında bir konuşma yapan Sendikamız Genel Başkanı Vicdan BAYKARA, TÜM BEL SEN’in kamu emekçilerinin sendikal hak ve özgürlükler mücadelesinde ilkleri başaran bir örgüt olduğu belirterek, bugünlere üye ve yöneticisi birlik ve beraberlik içinde sürdürdükleri fiili ve meşru mücadele sayesinde geldiklerini belirtti. İskenderun’un gerek bölge gerekse ülke genelinde çok önemli bir merkez olduğunu vurgulayan BAYKARA burada olmaktan kaynaklı mutlu olduğunu ifade etti.
BAYKARA’nın ardından söz alan İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf CİVELEK ise  “Belediye olarak yönetim ve emekçiler hepimizin dayanışma içinde olmaya ihtiyacımız var. Tüm çalışanlarımızla halkımıza hizmet ediyoruz. Üretmeden tüketmek mümkün değil. Üretmeden tüketen toplumlar ayakta kalamaz. Hep birlikte çalışarak İskenderun’a faydalı olalım. Türkiye’ye örnek olalım. Çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” diyerek geceye katılımından dolayı teşekkürlerini ifade etti.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.